CVIČENÍ HOGUDO


Jak se objednat na HOGUDO-terapii?

Je několik možností, jak se objednat na hogudo-masáž nebo hogudo-akupresuru nebo na konzultaci s Mgr. Jiřím Houdkem. Hogudo-konzultace ohledně zdravotního stavu, hogudo-masáže a hogudo-akupresura se konají na adrese v centru Prahy: Petřínská 12, Praha - Malá Strana, zastávka tramvají Újezd, nejbližší metro Národní třída.

1) zavolejte na telefonní čísla 732 470 912  nebo na 732 875 916 - podrobně zodpovíme všechny Vaše dotazy a poradíme Vám. Poskytneme i přesný popis, jak akupresura, konzultace nebo masáž probíhá a konkrétní data, kdy kdy máme volné termíny na masáže. Zapíšeme si Vaše jméno a na toto jméno bude vedena Vaše rezervace. Kromě Vašeho jména žádný jiný údaj o Vás nebudeme potřebovat.

2) napište nám e-maily na: hogudo.zdravi@gmail.com nebo hogudo.cz@gmail.com V textu e-mailu prosím uveďte jméno a příjmení. Ozveme se Vám, sdělíme veškeré podrobnosti a termíny, kdy máme volno a Vy budete moci přijít.

Budete-li objednávat terapii, akupresuru apod. , pak v textu e-mailu prosím uveďte jméno a příjmení, eventl. Váš telefon. Ozveme se Vám, sdělíme veškeré podrobnosti, hlavně - kdy přesně máme volné termíny na masáž nebo na terapeutické sezení.

Je pro nás velmi důležité, abyste byli spokojeni. Máte-li jakékoliv pochyby, nebo nevíte-li si s čímkoliv rady, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat telefonicky, e-mailem...  Rádi Vám zodpovíme jakékoliv dotazy a budeme Vám všestranně nápomocni. Vždy Vám maximálně vyjdeme vstříc. Pokud se rozhodnete terapii hogudo vyzkoušet, neváhejte s   objednávkou.