HOGUDO


Jak se objednat na HOGUDO-terapii?

Je několik možností, jak se objednat na hogudo-konzultaci. Hogudo-konzultace se konají v centru Prahy na Malé Straně, ul. Petřínská, zastávka tramvají Újezd, nejbližší metro Národní třída.

1) zavolejte na telefonní číslo 732 470 912   - podrobně zodpovíme všechny Vaše dotazy a poradíme Vám. Poskytneme i přesný popis, jak konzultace probíhá a konkrétní data, kdy kdy máme volné termíny. Kromě Vašeho jména (nebo přezdívky) žádný jiný údaj o Vás nebudeme potřebovat.

2) napište nám e-maily na: hogudo.zdravi@gmail.com nebo hogudo.cz@gmail.com V textu e-mailu prosím uveďte jméno a příjmení. Ozveme se Vám, sdělíme veškeré podrobnosti a termíny, kdy máme volno a Vy budete moci přijít.

Budete-li se objednávat mailem, pak prosím uveďte jméno a příjmení, eventl. Váš telefon. Ozveme se Vám, sdělíme veškeré podrobnosti, hlavně - kdy přesně máme volné termíny na masáž nebo na terapeutické sezení.

Je pro nás velmi důležité, abyste byli spokojeni. Máte-li jakékoliv pochyby, nebo nevíte-li si s čímkoliv rady, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat telefonicky, e-mailem...  Rádi Vám zodpovíme jakékoliv dotazy a budeme Vám všestranně nápomocni. Vždy Vám maximálně vyjdeme vstříc.