HOGUDO


ANO, MŮŽETE ŽÍT BEZ PRÁŠKŮ!

16.10.2011 11:26

 

Nevěříte? Ale ano, opravdu to jde - můžete žít bez prášků, medikamentů, farmak... Můžete snížit stres na minimum. Můžete se cítit zase zdraví a plni energie jako v mládí. Hogudo (a jeho úspěchy při léčení celé řady nemocí u mnoha lidí) dokládá, jak snadno a jednoduše se můžete zbavit svých neduhů, nádherně proměnit svůj život, pocítit omlazující, příjemnou, oživující energii.

Na kurzech a seminářích ozdravného cvičení Hogudo se dozvíte, jak na to. Naučíte se cviky, pár lehkých soustřeďujících technik. Prostřednictvím těchto fyzicky nenáročných cviků dokážete lehce a snadno odstranit většinu svých psychosomatických nemocí, na kurzu se dozvíte, jak si zvýšit celkovou imunitu organismu, jak vyzrát nad infekcemi, jak se chránit před infarktem myokardu, jak se svépomocí a jednoduše zbavit potíží s ledvinami, žaludkem, střevy, slinivkou, bránicí, štítnou žlázou a mnoha dalšími orgány. To všechno a mnoho dalšího je náplní KURZŮ HOGUDO. Ataké se naučíte, jak se celkově uvolnit, jak zbavit své srdce tlaku, jak vyhrát nad dlouhotrvajícím stresem, neurózou jak si uzdravit játra, břišní krajinu, žlučník... a mnoho dalších důležitých vnitřních orgánů. 

Cvičení hogudo není zázrak, i když má k němu blízko. HOGUDO - to jsou jen meditativně laděné nenáročné cviky, které dokáží v našem těle aktivizovat samoléčebné mechanismy, které do nás vložila sama příroda a které nevyužíváme, protože máme po ruce spoustu prášků, medikamentů a dalších farmakologických výrobků.

Vraťme se k základům, ohlédněme se k podstatě, k přírodním principům. Poznejme léčivou sílu nenáročného pohybu ve stylu HOGUDO!

—————

Zpět