HOGUDO


Co je přesně hogudo?

15.06.2010 14:55

HOGUDO je účinné cvičení a ozdravné masáže, které odnepaměti, minimálně nějakých 5000 let, praktikují mniši v pohoří Ťan Šan, v Chrámech, kde tráví v poměrně významném odloučení skoro celý život. Hogudo je masážní cvičení spojené s meditací, jehož významnou složkou jsou stahy svalových partií tak, aby docházelo k jakési "masáži" určitých vnitřních orgánů. Díky této masáži dojde k prokrvení těchto orgánů, a tím se jemně, velmi nenásilně  nastolí jejich správná funkce. Souběžně s tím - protože v těle je spojeno všechno se vším - dojde i k postupnému zvýšení obranyschopnosti celého těla. Když uzdravíte jednu část těla, postupně začnou správně fungovat i další sféry v organismu.

Hogudo jsou prostě masáže a cvičení, které: 1)výrazně posílí imunitu Vašeho těla; 2)vyléčí nemoci jako jsou alergie, dlouhotrvající astma, žaludeční a střevní potíže, zácpu, choroby ledvin a žlučníku, bolesti hlavy, problémy s vysokým tlakem, bolesti zad, kardiovaskulární problémy, skoliózu páteře, problémy s prokrvením končetin, revmatické bolesti a další; 3)upraví kravní tlak; 4)odbourá nervozitu, zničí únavový syndrom a stres; 5)zlikviduje nespavost; 6)výrazně zlepší soustředění.

Hogudo pomáhá jednak jako prevence, jednak tyto masáže a cvičení dokáží i velmi účinně léčit v případech, kdy člověk je již nemocný. Hogudo vychází ze schopností lidského organismu, fenomenálních možností, které nám poskytla příroda a na něž jsme bohužel (pohlceni spěchem současné civilizace) trochu pozapomněli. Hogudo nikdy nemělo, nemá a ze své podstaty ani nemůže mít nežádoucí vedlejší účinky jako 90 % medikamentů současné farmacie.

—————

Zpět