HOGUDO


HOGUDO dnes

20.10.2015 23:03

Dnešní doba vyznává kult rychlosti a mládí. Život se podobá zběsilému běhu... Skutečně to ale tak chceme? Pokud ano, proč často nemůžeme spát, sužují nás neduhy, které jsou evidentně vyvolané stresem? Jak se tomu bránit? Je tu HOGUDO.

Cvičení Hogudo a akupresurní léčba podle metody Hogudo dovedou udržovat tělo v ideálním zdravotním stavu. Cvičení ovliivňuje prokrvení řady vnitřních orgánů, akupresura Hogudo zase optimální průtok energie prostřednictvím nervů a lymfy. Mezi myslí a tělem existuje velmi těsná vazba a Hogudo cvičení i Hogudo - a kupresura s tím počítají. Prostřednictvím Hoguda se úspěšně odstraňuje vnitřní napětí, dokonce i různé duševní nebo citové bloky.

Pokud člověk totiž zadržuje a skrývá emoce, vytvoří se mu v těle takzvaný "svalový pancíř". Jeho mysl se zavírá, energie proudí jeho tělem jen slabě. Tento člověk si nedokáže vychutnat pozitivní emoce, nemá sílu prožívat a užívat si svůj život. Po čase dochází vlivem neodstranitelného, chronického napětí ke změnám v těle, které bohužel často vyústí do různých nemocí. Cvičení hogudo a Hogudo - akupresura tyto bloky postupně rozpouští. Klientům to přináší příjemné uvolnění a vnitřní svobodu, najednou se stávají sami sebou, vidí svět poziotivně, je jim zase po mnoha měsících , nebo i letech psychicky i fyzicky dobře.

Hogudo stojí za to vyzkoušet. Najít Hogudo můžete v Praze na Malé Straně, v centru, v Petřínské ulici 12 (stanice tramvají Újezd). Objednat na Hogudo-akupresuru se můžete na telefonním čísle 732 875 916.   

 

—————

Zpět