CVIČENÍ HOGUDO


MASÁŽE HOGUDO

31.03.2016 23:22

Masáže HOGUDO

Léčebný princip masáží hogudo spočívá v nastartování samoléčebného procesu, který má každý lidský organismus v sobě obsažený. Při jemném tlaku a přesně určeném tlakovém působení na určité body a přesně určené svalové partie na těle, a to ať už speciální tyčinkou, nebo rukou (popřípadě prstem) hogudo-maséra, vzniká impuls, který má dvojí funci - jednak posílá do těla i do mozku silný signál, který spouští samoléčebné autoregulační procesy, jednak (při tlakem rukou) se více prokrvují některé svalové partie a některé vnitřní orgány, které se díky většímu prokrvení ozdravují.
Pokud je choroba v počátečním stádiu, začne uzdravování velmi rychle, po druhé nebo třetí masáži. Při těžších a chronických nemocech se pacient nejprve zbavuje symptomů, zastaví se zhoršování onemocnění a přibližně po páté až šesté masáži se nastartovávají v těle pacienta samouzdravovací procesy.

Hlavní předností terapie hogudo je vysoká účinnost, která je naprosto bez vedlejších účinků. Tento systém léčení nevytvořil člověk, ale sama příroda, člověk ho pouze objevil. Je praktikován přibližně 5 000 let v pohoří Ťan Šan (hranice Kazachstánu a Číny) a v pohoří Altaj. 

Masáže HOGUDO můžete navštívit v centru Prahy, na Malé Straně.

NA HOGUDO MASÁŽE JE POTŘEBA SE PŘEDEM OBJEDNAT

Jak se na hogudo masáž objednat?


1) Zavolejte na telefonní číslo 732 875 916 a domluvte se na konkrétním dnu a hodině přímo s asistentkou v Hogudo Studiu. Volat můžete kdykoli - i o víkendech i ve večerních hodinách.
2) Napište e-mail na:  hogudo.zdravi@gmail.com . Ve Vašem e-mailu prosím uveďte alespoň dva termíny (datum a hodina), kdy by Vám čas eventl. masáže nejvíce vyhovoval. Pokud uvedete i své telefonní číslo, ozveme se Vám zpátky nejenom mailem, ale i telefonicky a definitivně potvrdíme datum a čas masáže. Nezapomeňte prosím, že zlevněné večerní zklidňující masáže se konají vždy jen v úterý, ve středu a ve čtvrtek. První masáž začíná v 18:00 hodin, začátek poslední masáže je ve 22:00 hodin.

3) Klikněte nahoře u názvu masáže na tlačítko "KOUPIT". Vyplňte prosím údaje. Když Vás systém přivede do rubriky ZPŮSOB PLATBY, označte prosím MASÁŽ - PLATBA NA MÍSTĚ V DEN KONÁNÍ, ve Způsobu doručení pak označte prosím OSOBNÍ ODBĚR. V závěru můžete do políčka pro VZKAZ PRODEJCI napsat, které dny a hodiny byste preferovali. Pak už jen stačí kliknout na ODESLAT OBJEDNÁVKU a my se vám na vámi uvedená telefonní čísla nebo maily ozveme nejpozději do 24 hodin.

 

 

—————

Zpět