CVIČENÍ HOGUDO


Zhubněte snadno s hogudo

29.12.2009 12:41

Taky se občas - třeba po nějaké oslavě - cítíte jako přežraná anakonda? Taky si říkáte, že by bylo dobré konečně něco se sebou udělat a shodit alespoň pět šest kilo? Zkuste metodu hogudo!

 

Meditativní terapie hogudo umožní soustředit vaši pozornost na problém, který chcete řešit a – dokážete se ho snadno zbavit. Tak snadno, že vy sami budete příjemně překvapeni .

 

Hogudo je vhodné nejenom pro boj s nadváhou. Tuto metodu široce praktikují (a mají nějakých pět tisíc let pečlivě odzkoušenou) mniši z chrámů v pohoří Tjan Šan, v jakémsi předhůří Himaláje. Mimochodem – viděli jste někdy obézního nepálského mnicha? Absurdní, že?

 

Hogudo je výjimečná, hodně účinná metoda, která kombinuje přednosti několika asijských léčebných systémů z Číny, Kyrgyzstánu, Nepálu a přiměřeně je aplikuje na způsob života Evropanů.

 

Takže - udělejte konečně něco pro své zdraví! Zbavte se těch pár přebytečných kil, zkoncujte s chronickými nemocemi – s neustálou únavou, alergií, se špatnou imunitou (kdo se má pořád trápit s těmi věčnými rýmami a kašlem?). Dejte vale častým bolestím hlavy, nespavosti, nervozitě, astmatu, nadváze… Jděte a zapište se na kurzy meditativní terapie hogudo. Uvidíte, jak se za dva až tři měsíce budete cítit skvěle. Nebuďte pořád pasivní a dejte se do boje s otravnými neduhy, kterým říkáme „civilizační“.

 

Tělo člověka je velice složitý mechanismus, který má do vínku vložené základní samoléčebné mechanismy. Jenže my jsme si je – díky civilizaci a chemii i technice – sami tak nějak upozadili někam daleko, do nenávratna. Tahle samoregulace, kterou řídí ten nejlepší lékař – sama příroda, ta se nikdy nesplete, nikdy nestanoví špatnou diagnózu.

 

—————

Zpět