CVIČENÍ HOGUDO


Obchodní podmínky

 

1.     Ceny zboží a dopravy v tomto internetovém obchodě platí do odvolání a jsou platné pouze na území České republiky. Přeškrtnuté ceny, uvedené u zboží v záhlaví popisu zboží, znamenají původní ceny před slevou. Každá objednávka CD, DVD, semináře, služby, masáže či jiné věci učiněná prostřednictvím tohoto internetového obchodu je považována za závaznou a vztahují se na ni ustanovení o uzavření kupní smlouvy podle § 409-470 Obchodního zákoníku. Jedná-li se o zboží, pak dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení majetkem prodávajícího.

2.     Daňový doklad Vám zašleme současně s objednaným zbožím. Budete-li však chtít zaslat fakturu/daňový doklad předem, prosíme, informujte nás o tom v poznámce Vaší objednávky. Vždy Vám vyhovíme.

3.     Zboží expedujeme ze skladu zpravidla v průběhu 3 až 4 pracovních dnů. Česká pošta doručí balík nejčastěji během 2 pracovních dnů. Při nákupu nad 20 000,- Kč (eventl. 680,- €) obdržíte slevu 10%.

4.     Dodací lhůta zboží je 4 až 14 dnů (na území ČR) popřípadě 4 až 31 dní (při zasílání do zahraničí).

Platební metody

1.     V našem internetovém obchodě nabízíme několik platebních možností:

1.     Dobírka - klasický způsob platby prostřednictvím České pošty, cenu zboží zaplatíte až při jeho převzetí, peníze předáte pracovníkovi České pošty.

2.     Platba převodem - zboží uhradíte příkazem k úhradě na základě Vašich podkladů, které obdržíte automaticky, ihned po vytvoření Vaší objednávky. V tomto případě může trvat připsání prostředků na náš účet až 3 pracovní dny. Pokud neobdržíme Vaši platbu na náš účet do 15 pracovních dnůode dne objednávky, tato objednávka je automaticky stornována. Číslo našeho účtu: 0241383364, kód banky 0300.

3. Hogudo-masáže se platí až při samotné masáži, přímo na místě v masážním salónu. Platba předem je možná pouze při zakoupení dárkového poukazu na masáž. 

Poštovné

1. V rámci České republiky je při zasílání CD, DVD a dalších věcí poštovné 99,- Kč.

2. Do blízkého zahraničí (všechny evropské státy včetně Ruské federace plus Tunisko a Maroko) zaplatíte na poštovném 179,- Kč.

3. Do zámořských a vzdálených mimoevropských států (USA, Jižní Amerika, Austrálie a Nový Zéland, Asie, Egypt, Izrael atd.) činí poštovné 259,- Kč.

Zálohy na semináře

Je-li v informaci o konání semináře uvedeno, že je požadována záloha, je třeba pro definitivní rezervování místa na semináři tuto zálohu zaplatit v požadované výši. Zaplatit lze převodem na bankovní konto 0241383364, kód banky 0300 (ČSOB). Pro identifikaci platby je potřebné uvést konkrétní variabilní symbol (najdete ho v informaci o konání semináře). Zálohu lze zaplatit i osobně, hotovými penězi, a to ve studiu Hogudo (Petřínská 12, Praha 5 - Malá Strana), tato návštěva je však vždy možná jen po předchozí telefonické domluvě (na tel. čísle 732 875 916).

Rozhodne-li se účastník (účastnice), že chce rezervaci zrušit, může tak učinit. Pokud svoji rezervaci zruší 6 a více dní přede dnem konání semináře, bude mu záloha vrácena (s odečtením manipulačního poplatku, který činí 40,- Kč). Pokud bude rezervace zrušena 5 a méně dní před termínem konání semináře, popřípadě pokud se účastník na seminář bez jakéhokoliv upozornění nedostaví, záloha je nevratná. 

Ve výjimečných případech (náhlá a vážná nemoc potvrzená lékařem, události ovlivněné vyšší mocí - jako katastrofální záplavy, povodně, sněhová kalamita, nečekaný kolaps dopravy způsobující dlouhotrvající a naprostou neprůjezdnost silnic či tratí apod.) lze se telefonicky nebo e-mailem domluvit na převedení zálohy na jiný termín. Toto převedení zálohy lze však učinit pouze jednou a termín tohoto náhradního semináře si musí účastník vybrat tak, aby se náhradní seminář konal do 5 měsíců (150 dní) od data semináře původního.

 

KONTAKTY NA E-SHOP A SEMINÁŘE HOGUDO:

e-mail: hogudo.zdravi@gmail.com

mobilní telefon: 732 875 916